Loading...

Černé papírové košíčky na muffiny tulipán 200ks - House of Marie

Černé papírové košíčky na muffiny ve tvaru tulipánu, v balení 200 ks.
Skladem 4 ks
U vás pozítří 6.10.2026

419 Kč
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Černé papírové košíčky jsou elegantní, vhodné na muffiny i cupcakes. V balení 200 ks košíčků. Vyrobeny jsou ze speciálního papíru, který je odolný vůči tuku i vyšším teplotám.  

Rozměry: 8,5x8,5 cm

Výrobní společnost
House of Marie
Straten 15a Oirschot 5688
info@houseofmarie.nl
www.houseofmarie.nl/en

Recenze

100 %
Papírové košíčky na muffiny za výhodnou cenu.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Další tématické zboží pro Halloween

Cukrové oči 14g - I LOVE CAKES

Cukrové oči. Balení 14 g.

69 Kč
492.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlý fix černý - FunCakes

Jedlý fix na vytváření černých linek a nápisů. Černá barva.

80 Kč
6153.8 Kč / 100g

Není skladem

Lebka a dýně plastové vykrajovátko set 2 ks - Decora

Sada 2 plastových vykrajovátek - leba a dýně

90 Kč

Není skladem
-50 %
Fóliový balónek kost 64cm - Cakesicq

Fóliový balónek kost 64cm - Cakesicq

Fóliový balónek kost, 64 cm.
66 Kč
33 Kč

Skladem > 10 ks

Vynikající marcipán 1:5 černý Midnight Black 250g - FunCakes

Černý marcipán na přípravu potahovací hmoty i na vytvoření figurek a květin. Balení 250 g.

115 Kč
46 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Ubrus oranžový pavučiny 274x137cm - Party Pal

Ubrus oranžový s motivem pavučiny. Rozměry 274 x 137 cm.

64 Kč

Skladem poslední 1 kus

Související produkty Wednesday

Vynikající marcipán 1:5 černý Midnight Black 250g - FunCakes

Černý marcipán na přípravu potahovací hmoty i na vytvoření figurek a květin. Balení 250 g.

115 Kč
46 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Černá podložka pod dort 25cm/3mm - Dekora

Barevná dortová podložka v černém provedení.

24 Kč

Skladem > 10 ks

Gelová barva tuba (Black) černá 20 g - Food Colours

Černá gelová barva v tubě pro snadné dávkování. Vhodná na barvení fondánu, marcipánu i krému.

63 Kč
315 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Foliový balonek černý pavouk 60 x 101 cm - PartyDeco

Fóliový balónek černý pavouk. Rozměry 60 x 101 cm.

129 Kč

Skladem > 5 ks

Smartflex Black Velvet Vanilka 0,25 kg v sáčku 0150 dortis

Černá potahovací hmota vhodná i pro modelování postaviček.

87 Kč
34.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Saténová černá 50mm/25m - PartyDeco

Černá saténová stuha si najde široké využití v každé domácnosti. Rozměry 50 mm/délka 25 m.

59 Kč

Skladem 4 ks